Аталанта и Зенит не показаха милост

0
Аталанта

Отборите на Аталанта и Зенит спечелиха вторите си мачове в групите на Шампионската лига. Аталанта победи Йънг Бойс с 1:0 след гола на Месина в 68-ата минута и поведе временно в група „F“с 4 точки, пред Йънг Бойс – 3, Виляреал -1, и Манчестър юнайтед – 0. В момента се играе мачът между Юнайтед и Виляраел на „Олд Трафорд“.

В група „Н“ Зенит разби Малмьо с 4:0 в Санкт Петербург. На почивката Зенит водеше с 1:0, а през второто полувреме реализира още три безответни гола. Точни за домакините бяха Клаудиньо (9), Кузяев (49), Сутормин (80) и Кравцов (84).

В момента се играе другата среща в групата, в която Ювентус е домакин на Челси. Преди нея Зенит, Ювентус и Челси имат по 3 пункта, а Малмьо е без спечелена точка.