Антов влезе като резерва при загуба на Монца

0
Монца

Българският национал Валентин Антов се появи в последните 10 минути на мача Монца – Удинезе, загубен с 1:2 от неговия италиански тим.

През първото полувреме двата тима играха равностойно и си размениха по един гол в рамките на 4 минути. Домакините откриха в 32-ата чрез Андреа Колпани, а в 36-ата Норберто Бето възстанови паритета.

Победата дойде след изстрел на Дестини Удоджи в 77-ата минута, а малко след това в игра влезе българският защитник.

Така Удинезе подпечата първата си победа и вече има 4 точки, докато Монца вече нареди три загуби.