Най-новият букмейкър е вече в БългарияСпорт Бонус: 30лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ + до 300лв Нов Клиент
ВХОД

Англия е в краката на Димитър Митов

0
Димитър-Митов

Българският вратар на третодивизионния Кеймбридж Димитър Митов бе засипан с похвали в социалните мрежи след невероятния си мач за сензационната победа с 1:0 в Нюкасъл в третия кръг на ФА Къп. Нашето момче аправи множество спасявания, с които отчая играчите на „свраките“ и заслужено получи признания на фенове, специалисти и медии.

„Митов е световна класа“, „Митов или Менди? Бъдещето ще покаже“ и „Сензационно вратарско представяне“ са само част от заглавията по медиите.

„Това, което днес, е невероятно, но през цялото време знаехме, че няма какво да губим и трябва да покажем най-доброто си лице и направихме точно това. Вярвахме, че можем и заради многобройните ни фенове, които дойдоха на стадиона в Нюкасъл“, сподели след срещата Митов.

„Този успех не се дължи на мен, защото ако не вкараме гол, няма как да спечелим. В личен план обаче съм много щастлив. Никога няма да забравя момента през първото полувреме, когато спасих удара на Джейкъб Мърфи. Дори феновете на Нюкасъл ме аплодираха.

Фен съм на Манчестър Юнайтед и искам в следващия кръг да гостуваме на тях“, добави младият български вратар.