Станислав Иванов дебютира в САЩ срещу друг левскар

0 коментара
Станислав Иванов
Източник: Чикаго Файър

Бившият футболист на Левски Станислав Иванов записа своя дебютен мач зад Океана за своя Чикаго Файър. Той бе трансфериран в Щатите през януари, но здравословни проблеми попречиха той да дебютира по-рано в местната МЛС.

Иванов се появи в игра през вотрото полувреме на двубоя срещу ДС Юнайтед, завършил наравно 2:2. Домакините от Чикаго поведоха с 2:0, но столичаните от Вашингтон съумяха да изравнят резултата в рамките на заключителните 10 минути на двубоя.

За ДС Юнайтед пък игра Найджъл Робърта. Той се познава отлично със Станислав Иванов, тъй като двамата играха заедно в Левски и често пъти взимодействаха успешно в атака за „сините“.