Локо обърна Пирин в голово зрелище с две дузпи

0
Локомотив (Пловдив)
Facebook - Локомотив (Пловдив)

Локомотив (Пловдив) спечели гостуването си на Пирин в Благоевград с 3:2, в много атрактивен мач от efbet Лига.

Двата тима си разделиха по едно полувреме, като след почивката видяхме две дузпи и четири попадения за радост на неутралните фенове.

Домакините поведоха преди почивката чрез Станислав Костов.

По-интригуващо обаче бе през второто полувреме, когато головият хищник Георги Минчев отбеляза хеттрик (58,62, 88-дузпа).

Таранът реализира след две страхотни центрирания на Бирсент Карагерен, а третото му попадение бе от бялата точка.

Само 120 секунди по-късно Манолев също реализира от дузпа, за да оформи крайното 2:3.

Така пловдивчани събраха 23 точки и излязоха на шесто място във временното класиране. Пирин е предпоследен с 12 пункта.